Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова: Країна: Україна
 • Державні закупівлі

  Закупівлі та торги за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Система торгів для комерційних підприємств за власні кошти, потреби і запити цін. Проведення електронних торгів для потреб підприємства. Зручний каталог та пошук закупівель.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

Вісник державних закупівель

Інформація про проведення тендеру розміщується в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель».
Вісник державних закупівель На сьогоднішній день основним способом проведення державних закупівель є тендери. Тендери проводяться для закупівель всіх необхідних товарів, послуг чи робіт, які повинні повністю задовольнити потреби суспільства.

Як правило, тендери проводяться відкрито. Виняток становлять ті торги, в ході яких набуваються складні товари, або товари, придбання яких становить державну таємницю.

У відкритих тендерах можуть брати участь всі компанії, які відповідають вимогам конкретного тендеру.

Інформація про проведення тендеру розміщується в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель», а так само, на веб - порталі з аналогічною назвою.

Винятком є торги з обмеженою кількістю учасників, або закриті торги, котирування, учасникам яких замовник розсилає запрошення на участь у тендері.

Оголошення про тендер розміщується в бюлетені, або на веб - порталі, після чого всі зацікавлені можуть подати заявки на участь у тендері. Тендер не може проводитися раніше, ніж інформація про нього опублікована у «Віснику державних закупівель». Тут же розміщуються і результати тендерів.

Оголошення про проведення закупівель подається до редакції «Вісника» відповідно до встановленої Мінекономіки України формою. Оголошення про тендер повинне містити печатка організації, яка виступає в ролі замовника, а також оригінал підпису голови тендерного комітету.

Вимоги до розміщення оголошення на офіційному сайті «Вісник державних закупівель» ті ж, що і до розміщення оголошень в бюлетені.

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

8282

55061

625326

Розсилка тендерів